Google Reader’is

Google Reader’is

Keista, keista, oj keista, kad vis skubanti ir po internetą besiblaškanti liaudis nevartoja google reader 1,2 (wiki).

Paaiškinimų kas yra RSS ir su kuo valgomas pilnas internetas (1,2,3,4,5,6), bet… retas atkreipia dėmesį ir toliau laikas nuo laiko ar kelis kartus per valanda užsiiminėja mėgiamų tinklapių tikrinimo karusele.

Taigi kuo Google Reader geresnis už įvairias specialiai RSS skaitymui skirtas ar tik kaip papildomą funkciją turinčias programas?
Iš klausimo matosi ir atsakymas – jokios papildomos programos tik interneto naršyklė ir Gmail paskyra. Tai reiškia galimybę pasitikrinti ar yra naujų įrašų prie bet kurio kompiuterio kur yra internetas.

Palengvinimui keletas teminių rinkinukų – architektūra lietuviškai, architektūra angliškai, ± Urbanistika ir Autodesk Revit. Subscribe 🙂

Patikusiusias įrašais galima lengvai dalintis su kitais Google reader vartotojais taip neužkraunant ir nesimėtant nuorodom el. pašte,facebook’e, twitter’yje ir pan.

O tie kurie nesinaudoja Google Reader, pamėgtus įrašus gali matyti Google profilyje „Buzz“ skiltyje arba atskiram puslapyje.

Atsiradus „Buzz“ dalintis nuorodom ir visu kitu gėriu gali bet kuris gmail vartotojas, tačiau… „tai jau kita istorija“.2 komentarai

  1. Simas · ’10 vasario 16 Komentuoti

    Nepatingėjai čia prirašyti 🙂 Iš esmės visiškai pritariu – šiais laikais per didelė prabanga suktis karuselėje – norint pamatyti viską, kas domina, reikia kad informacija ateitų pas tave, o ne tu pas ją 🙂

  2. Edmis · ’10 vasario 16 Komentuoti

    Reikia taupyti laiką ir dalintis info. Taupyti laiką – prisikraunant šimtus rss srautų iš kurių didžioji dalis įsirašyta dėl profilaktikos.

Komentuoti